Systémový komín KLASIK F-1

Pevné komínové vložky a komponenty, používané pro vložkování zděných, nebo volně stojících ocelových komínů. Dle použitého materiálu a těsnění v montážních spojích, jsou vhodné pro všechny druhy paliv.

Komínové systémy KLASIK splňují nejnáročnější požadavky kladené na současné komíny. Díky jedinečné technologii svařování v ochranné argonové atmosféře je systém KLASIK vhodný pro všechny druhy paliv.

Komínový systém KLASIK je řešen jako stavebnicový, tzn. že vlastní sestavování jednotlivých prvků se provádí zasunutím jednoho dílu do hrdla v dílu druhém. Proti samovolnému rozebrání jsou zajištěny buď nerezovými trhacími nýty, nebo sponou kolem celého obvodu spoje.

Jsou vyráběny z vysoce jakostní nerezové austenitické oceli a dle zvolené třídy je možné použití jak na suchý, tak i na mokrý provoz. Třída materiálu 17 348 (AISI 316Ti, DIN 1.4404) je odolná vůči pusobení kondenzátu, které vznikají ochlazením spalin pod rosný bod, tak i teplotám až 450 °C.

Všechny námi vyráběné systémy mají platné certifikáty vydané Požárně atestačním a výzkumným úřadem stavebním v Praze.

Díky pečlivé kontrole jakosti na všech stupních výrobního procesu i při montáži dosahují naše výrobky vysoké kvality a životnosti.